Je to delší článek, ale stojí za pozornost a přečtení.

news img
Vystupme z OSN !

Včera jsem se na veřejném slyšení analytika Zdeňka Chytry, žijícího v Německu, seznámil s dvěma pakty z dílny OSN.

Bylo mi z nich špatně.

Jsem někdy vlasteneckou frontou označován za příliš umírněného, pokud jde o vystoupení z EU. Pokládám se totiž nejenom za vlastence - zemského patriota ČR, ale též za Evropana.

Myslím si, že EU, zvláště v této době, kdy ve Francii vítězí Národní sdružení (Rassemblement national) Marine Le Pen nad La République en Marche Emannuela Macrona, kdy v Itálii preference Legy Matea Salviniho strmě rostou, kdy v Polsku PiS neztrácí ani v dalších volbách své voliče, kdy v Německu rostou preference AfD, kdy se Rakousko Sebastiana Kurze probudilo a razantně vystoupilo proti globálním paktům OSN, kdy Viktor Orbán proti všem, zachraňuje to, co je pro Evropu posledních staletí signifikantní, prostě v této době z EU vystupovat by nebylo šťastné. Musíme i svou troškou do mlýna posílit návrat zdravého rozumu do Evropy, aby Evropa nezhynula šílenými nápady globalistů.

Globální pakt o uprchlících a Globální pakt o bezpečné, řízené a pravidelné migraci navazují na Marrakéšskou tzv. nezávaznou deklaraci, kterou ČR podepsala 2.5. 2018 a Newyorskou tzv. nezávaznou deklaraci New York Declaration of Refugees and Migrants, kterou v roce 2016 podepsal za ČR, není známo kdo, zřejmě tehdejší předseda vlády B. Sobotka,

O těchto nezávaznosti těchto deklarací se nyní přesvědčilo Rakousko, kdy je mu vyčítáno, že ačkoliv tyto deklarace podepsalo, nyní nechce podepsat ony dva Globální pakty.

Zdá se, že teprve nyní, po tom, co Globální pakty nepodepíší USA, Austrálie, Rakousko, se konečně někdo i u nás začetl nejenom do preambulí, ale do skutečného obsahu těchto paktů.

Bylo by dobré, kdyby si naši poslanci přečetli celá znění obou paktů a najdou tam že: ... „členské státy mají přejmou zodpovědnost za blaho migrantů, a to ve všech fázích jejich přesunů“ zdroj Global Compact for Safe, orderly and Regular Migration/ Preamble odstavec 12

Státy, které podepíší tyto pakty, nebudou mít možnost činit rozdíly mezi uprchlíky (dle Ženevské konvence o uprchlících)a jakýmikoliv migranty, ale na základě Úřadu vysokého komisaře OSN pro uprchlíky (dále jen UNHCR) budou muset přijímat migranty kompletně tak, jak dostanou z UNHCR nařízeno.

Po přijetí Globálních paktů nastane státům povinnost slučovat rodiny nejenom uprchlíků, ale i migrantů, a to hlavně u dětí bez doprovodu a ve všech fázích migrace zdroj Global Compact for Safe, orderly and Regular Migration/Final Draft, Objective 7.

Přijdou-li migranti opouštějící své země původu z důvodu hledání nových ekonomických příležitostí, lidé opouštějící své domovy z důvodů potravinové nejistoty, chudoby, porušování lidských práv, nepříznivých dopadů klimatu atd. NEBUDOU je moci státy (tzn. evropské) vyhostit zpět do zemí jejich původu (i kdyby zde páchali kriminální činnost), protože by tím porušily jejich lidská práva. (Objectiv 21)

Tyto Globální pakty byly připraveny Newyorskou deklarací, kdy byly neziskové organizace vyzvány, aby se zapojily do příprav Globálních paktů, tedy aby dostaly možnost ovlivnit politické mezinárodní smlouvy týkající se azylové a migrační politiky. Zdroj New York Declaration for Refugees and Migrants odstavec 33.

Bude posíleno postavení neziskových organizací. Budou mít mimo jiné pravomoc v přerozdělování financí. NYD odstavec 28. Vzhledem k tomu, že financování přesunů migrantů, jejich obživě v cílovém státě, sociálních a zdravotních výdajích bude na bedrech státu, kam migranti přišli, tak budou mít neziskovky volnou ruku v rozdělování státních financí. Dá se předpokládat, že to bude na úkor domácího obyvatelstva, důchodců, chudých rodin atd.

Další bod. Neziskové organizace, které dosud ilegálně dovážely migranty do EU, budou po přijetí Globálních paktů zcela beztrestně provádět nyní ještě kriminální převaděčskou činnost. Globální pakty jim zaručují imunitu.

Za účelem pomoci migrantům bude převedena zodpovědnost ze států původu na členské státy OSN.

Členské státy – hostitelské země budou muset vypracovat cílené podpory migrantům, a to i finanční, které jim usnadní podnikání. Migrantům bude nad rámec sociálních dávek, poskytován počáteční kapitál, zřízeny budou fondy, ze kterých budou moci migranti na své podnikání čerpat finanční prostředky. Zdroj Global Compact for Safe, orderly and Regular Migration/Final Draft, Objective 19 odstavec 35e.

Členské státy budou muset pozitivní informace o migraci a jejích výhodách do učebních osnov. (32i)

Signatářské státy budou povinny předkládat veřejnosti důkazy o výhodách migrace a vytvářet tak veřejné mínění Budou podporovat sdělovací prostředky a média, které v tomto duchu podávají zprávy (to už se teď u nás a v dalších státech děje).

Médiím, která budou migraci kritizovat, budou zastaveny finanční a materiální prostředky zdroj: Global Compact for Safe, orderly and Regular Migration/Final Draft, Objective 17, odstavec 33b, c

Migranti budou mít mimo jiné automatické právo na získávání základních služeb, hlavně zdravotnictví, poskytované služby mají být citlivé na kulturu migrantů (čili u muslimek pouze gynekoložka a tak podobně).

Smlouvy musí být vystavované v jazyce, kterému migrant rozumí. Těch záležitostí, které jsem se dozvěděl na semináři ke Globálním paktům od přednášejícího, Zdeňka Chytry, včetně odkazů na původní znění je daleko více.

Často se nám vytýká, že s těmito Globálními pakty souhlasí více než 190 států světa.

To dá přece rozum. To jsou většinou ty státy odkud by migranti k nám, do Evropy přicházeli. Neutěšenou situaci v těchto státech, kde bují korupce neuvěřitelným způsobem, odhodí těmito Globálními pakty na bedra nám. Chápu třeba to, že bývalé koloniální státy mají určitou zodpovědnost za společenský a sociální rozklad bývalých kolonií. Ale jak k tomu máme přijít my, kteří jsme nikdy žádnou kolonii neměli. Myslí si, že těmito Globálními pakty OSN dokázala, že není tím společenstvím, pro které byla stvořena. Nejlépe by bylo, kdybychom zvážili plusy a mínusy být v takovémto společenství, na které přispíváme z našich daní. A na které se vztahuje přísloví „za dobrotu na žebrotu“

Osobně si myslím, že bychom z OSN měli co nejdříve vystoupit. Ostatně i USA vycouvávají z různých aktivit OSN a myslím si, i když to nevím přesně, že dokonce Švýcarsko není členem OSN (i když na jeho území je třeba UNHCR). Proč nemůžeme být tak chytří jako Švýcaři.

OSN kráčí ve šlépějích meziválečné Společnosti národů, která nedokázala zamezit nástupu nacismu v Německu a fašismu v Itálii a tudíž nedokázala zamezit Druhé světové válce.

Globální pakty jsou vysoce výbušnou materií, jsem rád, že premiér Babiš se připojuje k mínění Rakouska, USA, Austrálie, Maďarska a dalších států a tyto Globální pakty nechce podepsat. Jak jsem na počátku psal. Mám Evropu rád. Globální pakty potopí náš světadíl do chudoby a následně bez naší pomoci, protože už na ni nebude mít sílu, upadne do daleko větší chudoby i Afrika. V Evropě i Africe nastane neuvěřitelný chaos. Měli by si to uvědomit hlavně ti mladí, kteří volí strany, které jsou cool, a které jsou ke Globálním paktům vstřícné. Na ty a na jejich děti všechny negativa Globálních paktů, pokud je přijmeme, padnou.

Mgr. Petr Hannig, předseda ROZUMNÝCH

Autor: Petr Hannig
Zdroj: https://hannig.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=686327

 

Fotogalerie

 
 
Vloženo: 07. 11. 2018       Kategorie: Vaše články   Autor: převzato

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • RE:bordel

  Konečně rozumný názor !

  reagovatpenzista2018-11-13 12:49:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • bordel

  žádné mise, žádné migranty atd. do Česka, ať si to vyžerou amíci s Merkelovou a jim podobní včetně níže píšících hlupáků!!

  reagovatok2018-11-12 23:28:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:

  Alefe, nedělejte tady ze sebe blbého. Zajeďte si do Hranic, tam Vám dají přesné informace. To je vážně hnus, jak se někteří mermomocí snaží historii a zejména to špatné vymazat nebo alespoň překroutit. Možná díky takovému přístupu se opravdu budou naše děcka učit, že v osmašedesátém nás rusáci přijeli osvobodit od imperialistů. A co máte proti generálu Pavlovi? Možná Vám více imponuje generál Šojgu, ale to už je na vkusu každého.

  reagovatto snad ne2018-11-12 07:36:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:

  Hannig byl typický normalizační vykuk. Prostě podporoval to komunistické zvěrstvo a nyní vyskakuje. Takových ale dnes je.

  reagovatčtenář2018-11-10 09:43:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:

  O těch silech v Hranicích ti nakukal kdo?Generál Pavel?

  reagovatalef2018-11-09 20:52:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • skvělý článek

  reagovatjůlinka2018-11-08 14:57:14

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Ale hlupákem je nejspíš právě autor článku. Kdysi platilo Ševče drž se svého kopyta. Pokud by to udělal muzikant Hannig, bude si ho spousta seniorů vážit. Dnes je tento člověk pouze komickou figurkou v Soukupových kabaretech na TV Barrandov. Samozřejmě že Pakt je zvěrstvo, ale copak je možné odevšad jen vystupovat? Není lepší ve shodě s jinými snažit se o nápravu a řízení globálních i místních věcí selským rozumem? Proč za bolševika nevystupoval Petr Hannig z Varšavské smlouvy a RVHP? To mu nevadilo, že normální zboží je pouze od šmelinářů, za bony nebo ve frontách nebo vůbec? To mu nevadilo, že v sousedních Hranicích v podzemních silech měli Rusové uložené jaderné hlavice? Kde byl a proč nás do té doby chce on a jemu podobní vrátit? Dnes už v tom bezbarvém globálním světě nelze být osamocení ani jako osobnosti ani jako státy.

  reagovat...2018-11-08 08:28:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • G.B.Shaw: Moudrý napadne článek protiargumenty, hlupák autora článku.

  reagovatLaco2018-11-07 20:11:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pan Hannig se na stará kolena zbláznil. Dříve vynikající textař , nyní šašek.

  reagovatjana2018-11-07 15:38:42

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  Cha, cha, nemusíš zde všechny přesvědčovat, že jsi vůl.

  reagovatHa,ha.2018-11-07 14:46:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tento tajtrlik, co chtel byt prezident nestoji za ten cas cist ty blaboly.

  reagovatChacha2018-11-07 13:48:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, PřerovskoDunaj-Odra-Labe -Křižovatka Přerov

publikováno 09. 11. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 44
No Přerove na kanoji do všech moří.

Přínos pro městskou pokladnu.

publikováno 07. 11. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 15
Městská pokladna by mohla získat nemalé prostředky,kdyby pronajala "rekonstruovanou" Kratochvílovu ulici koncernu Škoda jako zkušební polygon,kde by se zjišťovalo, co vydrží podvozek.

Tak na hřbitově se krade - někteří kradou už po cestě na hřbitov

publikováno 05. 11. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 5

No ono se nekrade jen na hřbitově.

 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát
€ nákup 27,00 € prodej 27,85

reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy