Koalice upečena - trafičky pro rebely asi budou

news img

Tak nějak jedou tamtamy z jednání o nové koalici co vznikla už před volbami.Jen ten Dostál je rebel, ale i tomu se nějak zacpe huba


"Je to rebel! Při koaličním jednání tři z hnutí Ano těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil."

No a tak z Marka bude možná náměstek pro školství - a nebo se mu udělá nějaká nová organizace města ala Přerovská rozvojová kde bude jednatelem


Tak teď to vypadá na Přerovskou sportovní kam spadne hokej a jiné............

čas ukáže

 

Fotogalerie

 
 
Vloženo: 12. 10. 2018       Kategorie: Vaše články   Autor: redakce

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • Není to tak dávno, co se tady pan hostinsky Dostál holedbal, že s Měřákem ne. O něco dřív předtím bojoval jak Janosik za spravedlnost, pořádal hony na ozraleho tajemnika. A pak, když mohl ukázat, že je chlap a ne pokřiveny kripl, skočil po jakési funkci nefunkci a teď bude kontrolovat, jestli jsou na bazene vytrene hajzliky... Teda možná...Jestli se to korytko ci spíše misticka/papírovy tacek podaří uměle vytvořit. A to se viděl byti primátorem, no snad aspoň náměstkem. Takovej sešup. Fíha, ale mu to, prosťáčkovi, nejspíš staci. Jak bude mít chvilku, vyvali sudy z oktavky a po šichtě se půjde ožrat.

  reagovatŠerák2018-10-17 20:52:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Angažovaná občanka Jasová

  Kohoute, Kohoute.... Tu vaši zhrzenost musí pozorovat už snad i kohouti ve Francii! Do p. Jasové kopete jen proto jak vám dala kolikrát na zastupitelstvu zabrat a nevěděl jste vůbec jak se chovat a odpovědět co? Poradím vám jednu užitečnou věc zkuste si ty kopající řeči ventilovat na vašich spolustraníkách a né na ostatních nebylo by to od věci...

  reagovatZ Kohouta je mi už zle2018-10-17 08:42:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Anonyme

  Ono už je celkem jedno, co tady pan Kohout hlásí. Asi je ukřivděný - pravda je, že za ty čtyři roky si tady toho o sobě a svém charakteru vyslechl mnohé a většinou nic příjemného. To je osud těch, kteří při cestě k moci zapomněli na slušnost a dobré mravy. Teď se pan Kohout snaží coby znovu "disident" predikovat, jak se bude odvíjet konání nové koalice. Možná má pravdu - koalice, vzniklá na lžích a ze strany ODS stejným podvodem na voliče, jako to provedlo ANO před čtyřmi lety, tak ta bude mít hodně trnité volební období, pokud to vůbec přežije. Rozhodně těsná většina v zastupitelstvu klidné spaní novým koaličníkům nezajistí. Což znamená, že lepší časy, ve které věřila většina přerováků, po volbách rozhodně nenastanou!

  reagovatAlien2018-10-15 07:24:07

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Anonyme to je rukopis ODS

  proč si neotevřeš živnost s věštěním? Když ty to tak všechno vždycky víš, aniž bys k tomu potřeboval důkazy. Určitě by ti to vynášelo více s tvými nadpřirozenými schopnostmi než opravy PC.

  reagovatKohoute,2018-10-14 17:40:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Anonyme to je rukopis ODS

  Vytvoří sama téma a pak si i odpoví...... :) Tady je to běžná praktika.......

  reagovatJiri Kobout2018-10-14 16:27:27

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Občane na každého umím něco stvořit. O mých mimořádných schopnostech a zarputilosti snad není potřeba pochybovat. Když se na někoho zaměříme tak ho znićim(sousedé,Kulíšek,Lajtoch,policisté,úřednící a je jich samozřejmě více) proto buďte velmi obezřetný když berete jméno Kohout do své nic netušící huby.

  reagovatPane Kohoute odpovím s dovolením taky za vás.2018-10-14 11:27:23

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Annyme

  Když máš, zbabělý anonyme, nějaké důkazy, že lezu z nory, proč je nepředložíš? Jinak tvoje pomluvy postrádají rácio. Za koho kopeš, cítím z tebe na hony Pospíšilíka.

  reagovatdovolíte, pane Kohoute, vezmu to za Vás2018-10-14 10:03:03

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jejda... ukrivdený udavač Kohout se nám probudil. Největší gauner a pletichář.Předseda zkorumpovaných WW a přítel Vítka Bárty. Kohout profláklý odposloucháváním svých partnerů a následným vydíráním jako za dob StB tento šmejd vylezl z nory a začíná zde pouštět své zvratky a jedy.....

  reagovatObčan2018-10-14 07:35:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Zacha chce bojovat proti aroganci? To snad nemyslite vazne.

  To je nějaká informace od kartářky? :oD

  reagovatHm2018-10-13 23:43:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Zacha chce bojovat proti aroganci? To snad nemyslite vazne.

  Zacha, M.Dostal, Kouba, Navarik to je nas prerovsky super tym........hahahaha, chce se mi brecet nad blbosti volicu ale musim se smat. Vsichni ctyri uvedeni ale rikaji ze maji vysoke politicke ambice a na priste maji naslapnuto do senatu. Prejme Prosperite, KSCM, SpPP, Starostum a SPD aby byli opravdu tvrdou opozici a konecne zachranili Prerov.

  reagovatach ich ouvej2018-10-13 15:53:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Prožvanit se na radnici

  Dostál a Kouba byli nekonstruktivní troubové.

  reagovatMarta2018-10-13 12:50:43

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ODS

  Za zpackanou privatizaci ne křesla ale zavřít.

  reagovatno ja2018-10-13 12:48:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Koalice

  Kromě vzniklé koalice tu byly ještě další tři možnosti. Koalice bez ANO, koalice bez ODS a koalice bez ANO i ODS. Mohla vzniknout koalice dnešní opozice bez ANO a ODS, s komunisty, s podporou SPD. Lidovci pro koryto by šli i s čertem, stačilo přijít s nabídkou dřív, než se upsali krví s ODS. A nevím, proč se stále uvádí v koalici TOP09 , když jsou zde jen dva lidovci a spojení lidovců s TOP09 jim voliče spíš odehnala.

  reagovatDěda z Přerova2018-10-13 11:10:05

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • no jo,

  ale jak chce Zácha ten boj proti aroganci uskutečnit, když tam má Měřínského? To s ním bude bojovat? Ještě je podpis koaliční smlouvy teplý a on už vyhrožuje? No chudák Měrda, kdyby to věděl, tak si našel jiné kámoše.

  reagovatach2018-10-12 23:25:11

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Angažovaná občanka Jasová

  možná to zkusí jinde, když ODS nepotáhne. Kdyby se alespoň snažila o něco hmatatelného. Jen pomáhala živit mýtus o arogantních zastupitelích a dotčených občanech. Postupující čas ukáže jak to bylo ubohé a primitivní......z tiskovky Záchy jsem pochopil, že program ODS asi moc důležitý není, hlavní bod je boj proti aroganci. Asi to fakt v Přerově stačí...... nadávat na Babiše a cítit se dotčený Puchalským. Vedle toho je Marek Dostál hvězda první velikosti.....Kouba sekunduje.

  reagovatJiří Kohout2018-10-12 22:43:17

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pani Jasova

  podvod na obcanech je dokonan ty 4 roky budou zajimave. Co rikate - pokusime se vytvorit v Prerove novou stranu? Myslim ze po letosni likvidaci CSSD; Prosperity; SPPP a Starostu by si Prerov zaslouzil nove hnuti ktere by spojilo vsechny obcany a za 4 roky konecne zahajilo boj o nove mesto. ANO + ODS se zlikviduji spolecne, je treba byt pripraveni.

  reagovat**2018-10-12 22:35:05

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Annyme

  Vy mi chcete tvrdit, že Dostál a Kouba byli na zastupitelstvu konstruktivní a věcní? No to mě podrž.....

  reagovatJiří Kohout2018-10-12 22:07:13

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Každý máte pravdu, každý z jiného pohledu. Kdyby SPP nemělo tak špatné chování, a zlou Netopilovou. Tak by se s nimi dalo bavit. Ta zloba vše ničí.

  reagovatSouhlas s oběma Nicky pode mnou.2018-10-12 21:36:30

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Nemůžeme mít normální vedení města? Zácha se tam kroutil. Vrána bude dělat za Měřínskéhi primátora? Že tam nebyl. Voliče ANO chápu, ani neví koho volí, ale to co předvádí ODS v přímém přenosu je ostuda. Kulíšek by toto nikdy nedopustil. Zácha je totální amatér. Tak ponížit všechny příznivce.

  reagovatDíval jsem se na tiskovou konferenci.2018-10-12 21:28:13

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Anonyme

  Bohuzel. Protoze tomu na rozdil od mnoha blbcu, co tu siri sve rozumy, tak ty tomu rozumis, musim s tebou souhlasit. A ti krivaci, co se 3x pretocili, jen aby se k tomu lizu opet dostali, tak tito lidi si opravdu uctu nezaslouzi. Vraci se stara parta ODS, ktera mesto cucala. Tehdy si nelizl Vrana ale prisla era Babise a dockal se zlatomladeznik. A nyni se prida i Zacha a ti borci za nimi jsou spokojeni. Urypany Kohout jim nepasuje. Pravda. Hloupi lide bez znalosti, zkusenosti a bez charakteru, dostali nyni zelenou. Vysrat se na politiku i ty smejdy a zit si svuj zivot bez nich. Tecka.

  reagovatPro JK2018-10-12 20:55:21

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Anonyme

  Lidsky už jsem se s nimi rozešel, naše spoluvládnutí od doby kdy si ANO protlačila 6 lidí do rady nesl jen velmi těžce. V té době jsem nabízel rezignaci primátorovi. Nakonec jsem to musel skousnout, ale z obrovským sebezapřením. Tím se porušil zásadní princip, se kterým jsme vstoupili do koalice. Dnes uř si ANO prosadilo absolutní většinu do rady, tedy má právo veta a pokud se cokoli rozhodne prosadit, nikdo jim v tom nezabrání. Rada spravuje společnosti, ty teď budou výhradně v rukou ANO. Je tam toho na pozadí mnohem více....bohužel.....

  reagovatJiří Kohout2018-10-12 20:45:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Annyme

  Byt jsem s tebou v mnoha vecech mel problem ale to nevadi, to je diskuze a rozdilne nazory. Ale toto, to je fakt neskutecna spinavost a degradovani mistni politiky. A toho kripla prolhaneho, ktereho jsi toleroval ( vim, ze neobhajoval, na to jsi prilis zasadovy) tak tato krysa bude primator. Nechce se ti zvracet???

  reagovatPro JK2018-10-12 20:38:43

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Annyme

  A ODS je ve stejném postavení.....asi. Počkejte si v klidu na to co se bude dít. Hlavně nearogantně.....:). Politický program, že bych se počural smíchy, ale je reálný.....no tak teď si to tam láskyplně a nearogantně věcně a slušně rozeberou.....

  reagovatJiří Kohout2018-10-12 20:34:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Annyme

  Musí je nakrmit a bude to hodně drahé. Manažera prevence jsem dělal zadarmo, radního pro prevenci kriminality zadarmo.......ANO je zjevně jiný kalibr, ten je nutné tvrdě zaplatit......to je tak, když se do politiky vrhnou nezaopatření, musí se nakrmit.......

  reagovatJiří Kohout2018-10-12 20:31:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Podruhé za týden s vámi souhlasím. To se mi za 4 roky nestalo. Ale máte s Navrátilem pravdu. Ještě nevím co dají p. Dostálovi. Šušká se, že neví co se sportovišti, a že by mu vytvořili nějakou městskou společnost a převedli by tam z Tepla sportoviště. On by byl jednatelem.

  reagovatPane Kohoute2018-10-12 20:18:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Podivný úplatek

  Z Tomáše Navrátila udělali náměstka bez portfeje. Na protidrogový vlak nebyli schopni mi poslat sto tisíc, teď si v klidu protočí z městských peněz, v podobě úplatku za koaliční poslušnost násobně více......stejné jako kdysi. Staré dobré časy se vrací, jen fotky budou jiné........u Michala Záchy vlastně ne, ten v těch časech vyrostl, byť se snažil od minulosti odstřihnout......

  reagovatJiří Kohout2018-10-12 20:09:56

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Pospíšilík získal sebevědomí. Na všech spotech mluví velmi dobře, věcně, klidně. Jeho vystupování vypadá profesionálně. Když porovnání jeho video k volbám na pitv s ostatními tak je to paráda. Dnešní koaliční tiskovka je velmi bídná. Čekal jsem úplně něco jiného. První koaliční dojem tragický.

  reagovatPro s2018-10-12 19:11:11

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:MĚŘINSKÉHO

  A uhuhlaný Pospišilík co neumí říct dvě věty z patra by Vám vyhovoval?

  reagovatS2018-10-12 18:10:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE:RE:ach

  Za čtyři roky to nikdo řešit nebude.To jsou dětské sny:))))

  reagovatTo No pane S2018-10-12 18:05:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • MĚŘINSKÉHO

  udělat primátorem, tu huhnu uhuhnanou, to nikdo nechtěl. užite si to hoši více možnosti mít nebudete, voliči vám to pěkně spočítají a že tam potřebujete luxovat zbytky na to tam máte Pasingra už se na žádné zastupitelstvo dívat nebudu stráta času!

  reagovatobčan2018-10-12 17:52:55

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Jestli chtěl Pospíšilík obejít ANO, tak je u mě frajer. ANO a ODS s podrž taškama s KDU a TOP09 klesli k nule. Už jenom za to, že Navrátilovi dají na zodpovědnost řešení dopravy. Zácha v tom zástupitelstvu 4 roky neseděl? Uvědomují si co činí? Vždyť to je čin nesvéprávných. Asi jim to nedochází. Mě by jenom zajímalo co na to říká MUDr. Kocourek. Ostatních se ani neptám. Ta ubohost.

  reagovat??2018-10-12 15:44:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tak jsem to po sobe precetl a doplnuji, ze Michal tehdy nechtel drobit pravici abychom nezalozili konkurebcni hnuti. Tak sliboval. Nojo sliby se slibuji a blazni raduji, ze.. sbohem.

  reagovatKarel Boruta2018-10-12 15:30:49

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE:ach

  Nemyslim si to, ze naveky budou v Prerove lhari. Lidi si to v hlavach srovnaji a Babis nebude na plakatech vecne. Pak teprve budou muset ukazat co je za nimi. To hovno bude smrdet, tak budeme vsichni citit..

  reagovatNo pane S2018-10-12 15:26:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:ach

  Vrána,Měřínským a Zacha dobře vi,že Pospišilík chtěl obejít ANO a vydrbat s ními jako vítězi voleb a budou si to dlouho pamatovat.Jeho koaliční potenciál se po těchto volbách klesl k nule.

  reagovatS2018-10-12 15:12:36

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:

  Zdravím slečno Jasová, reakce na případnou koalici s ANO od Vás a pana Dostála, byly reakce hodné chytré horákyně. Koalici jste nevylučovali, byla tedy tato možnost na stole. S tím jste do voleb šli, jakkoliv se Vám eklovala spolupráce s Měřínským a spol. Volila jsem Prosperitu, aby měla co nejsilnější pozici pro vyjednávání pro případnou koalici. Velká škoda, že nás nebylo víc. Vám jsem ovšem preferenční hlas dala, dalo se počítat, že ODS bude ve hře. Vždycky jsem Vás podporovala a bylo na místě , aby jste se na vedení města podílela. Ovšem v dnešní situaci - buď by Vás převálcovali, nebo byste se přizpůsobila, nebo časem odešla jako Pospíšilík :-( .

  reagovatach2018-10-12 15:01:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:

  Danielo, uz vis proc tehdy Michal nechtel abychom s Jakubem Navarikem a Robertem Pavlickem a nekterymi dalsimi co se ohrazovali proti cloveku a strane, kteri verejne lhali a nedokazali slusne komunikovat. Uz vis proc vas potreboval. A dale si to tu komentujte jak chcete. Ja dekuji a opravdu nechci, jsem dost starej na takove podrazy.

  reagovatKarel Boruta2018-10-12 14:31:13

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:

  Dobrý den paní "ach", jen jsem Vás chtěla ujistit, že žádný taktický tah to, alespoň z mé strany, nebyl. Já jsem tady reagovala hlavně na K. Bořutu, který chtěl po mně vědět, jestli platí mé slovo, že s p. Měřínským ne. Na to jsem mu dle svého svědomí odpověděla. Každopádně, o mně to už teď není, a myslím, že je namístě, když už píši tenhle příspěvek, poděkovat všem, kteří mi hlas ve volbách dali a věřili ve mě a mou práci. Děkuji, snad se budeme i nadále na zastupitelstvech potkávat. Hezký zbytek dne.

  reagovatDaniela Jasová2018-10-12 14:01:14

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • To je komedie, ostuda ODS. V parlamentních volbách jsem Záchovi dala přednostní hlas. Byla jsem pěkně pitomá.

  reagovatLenka2018-10-12 13:42:17

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • přímý přenos

  PiTV přenášela tiskovku, které bylo prd rozumět, asi možná lépe. Tak jsem si vychutnala, jak p. Zácha nebyl ve své kůži....nějak to, jak dřív vystupoval, vyčpělo....přišel mi docela nervozníí......Ale on je splachovací, zase se najde

  reagovatAn2018-10-12 13:24:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Nova radnice

  Televize Přerov Právě teď · Přerovská koalice (ANO,ODS,KDU-ČSL a TOP 09) se dohodla na vedení radnice: primátor Petr Měřínský (ANO) a náměstci Michal Zácha (ODS), Hana Mazochová (ANO) a Petr Kouba (ODS) Složení Rady města Přerova: ANO: Petr Měřínský, Petr Vrána, Hana Mazochová, Tomáš Navrátil, Milan Passinger, Bohumír Střelec ODS: Michal Zácha, Petr Kouba, Jakub Navařík, Marek Dostál KDU – ČSL a TOP 09: Tomáš Dostal

  reagovatTV2018-10-12 13:23:43

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Co jsem tady psal týden před volbami. Zacha si vyjednával koryto. Byl jsem tady za věštce a já nevím co všechno. Jediné co k tomu dodat je, ze Zacha je neuveritelnej hajzl.

  reagovatVentil2018-10-12 13:11:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:

  A to tady Dostál a D. Jasová se pohoršovali nad diskuzí, která už směřovala ke koalici ANO - ODS. Pozastavovali se tady nad úvahami, které tuto možnost připouštěly. Možná ani nevěděli, co Zácha nosí v hlavě. Nebo taktika, aby se nespustila lavina nových nevoličů ODS. V každém případě se jim to povedlo.

  reagovatach2018-10-12 12:59:50

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • O tu polovinu, tedy o 3 mandaty mate vy krivaci z ODS jen proto, ze tito lidi VÁS voliki jen prot, ze jste se proti lharum a krivakum z ANO vymezili a tito volici po Vas chteli jen jedno. Aby ANO slo z vedeni pryc. Nebyt techto lidi s kterymi jste vyjebali, tak jste tam byli zase mozna 3 a nikdo si vas ani nevsiml. Uvedomujete si to Marku Dostale a Michale Zacho. A neni vam ani trochu hamba. Mne by byla...

  reagovatVelmi presne pane :-(2018-10-12 12:34:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • 4 roky nám tvrdíte jaký je Měřínský amatér. Dnes z něho uděláte primátora. Budete sedět ve stejné lavici jako Košutek nebo Navrátil. A ještě nás přesvědčujete o své pravdě. Jste stejní jako byli vaši předchůdci.

  reagovatpro ODS2018-10-12 11:55:02

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • můžete nám napsat, za co jste nás prodal, jestli to stálo za to.

  reagovatPane Dostále2018-10-12 11:51:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • podvedený

  jen kecy. Když si sednu se lhářem, tak je to OK? Ty sedáváš s lhářema? Co je to u vás za morálku. Jste přece nová ODS, aspoň to tvrdí váš lídr Fiala. V Přerově to neplatí, zapomněl jsem. Spočítám vám to ve volbách do Evropského parlamentu.

  reagovatLolku, koho jste ty 4 roky kritizovali? V čem je ANO jiné než před týdnem?2018-10-12 11:48:31

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:pro ...

  ty to asi lolku nechápeš. Podvedli voliče, kteří nechtěli dál ANO a proto ODS volili. A bez hlasů těchto voličů by měli úplně jinou vyjednávací pozici, byly by silnější ostatní strany. A ODS to dobře ví, že udělali prasárnu.

  reagovat:-(2018-10-12 11:41:20

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • slovo dělá chlapa. 4 roky keců, ODS šlo jenom o koryta.

  to je jak s tyčinkou, kde je napsáno o 40% víc a přitom je stejná. Podvod je podvod. Volil jsem ODS, právě proto, že bych to od nich nečekal. U Pospíšilíka jsem si jist nebyl a ten na rozdíl od vás své slovo dodržel. Takže běžte doprdele.

  reagovatLolku2018-10-12 11:40:26

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ctes to tu pravidelne a nekdy se nebojis i napsat. Co ted? Posral ses nebo ti kavoň dal s Merakem tak dobrej kseft, ze jsi jim slibil ze budes drzet hubu. Flusls nam do ksichtu hochu. Nezapomene ti to hodne lidi. Tak si ti s tema krivakama uzij, jsi stejny.

  reagovatNo Maro2018-10-12 11:32:42

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pro ...

  A v čem vás podvedli?To je jakoby jste huulákali, že ten rohlík je pěkně hnusný a podvedli vás, aniž byste ho vůbec strčil do pusy, dokonce aniž byste ho očichal a dokonce ho ještě nezačali péct....jen se pekaři baví o tom, jestli budou péct spolu. Jak typické...nadávat na všechno a všechny. Raději dopředu

  reagovatLolek2018-10-12 11:31:37

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • musím souhlasit s nickem pode mnou

  Politici po nás chtějí chodit k volbám, jak má normálně myslící člověk volit, když ve vedení stran jsou takoví křiváci. Potom jim chodí jen důchodci. ODS se nemůže dostat nahoru, když nás tak podvádí.

  reagovat...2018-10-12 11:25:11

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • jen jedno slovo to vystihuje: krivaci

  reagovatANO+ODS2018-10-12 11:13:56

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Už nevolič.

  Vrána na 13.00 hod svolal tiskovou konferenci, takže p.Dostále gratulujeme. Veletoč na pětikoruně. .

  reagovatJe vymalováno.2018-10-12 10:37:52

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • takže už chápeme ten křik na ODS, nešlo o podmínky z ANO, ale že Dostál nic nedostal.

  takže Mareček si vydupal křesílko. No to je nám novina. Do koalice s ANO určitě nepůjdu. To jsou jeho slova. To by byl pěkně blbý, kdyby si neřekl o nějakou trafičku. Teď bude pro koalici horovat. Nic jim není svatý. Kripli. Kolik vám to pane Dostále hodí, 50tis měsíčně? Za to už se to dá prodat. Tak to je hnus pánové.

  reagovatKlacku2018-10-12 10:26:05

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • v koalici

  reagovatjako hovna2018-10-12 10:17:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • ???

  To je článek absolutně o hovně....

  reagovatKlacek2018-10-12 10:15:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, PřerovskoRadary v Přerově splnily účel, řidiči se krotí.

publikováno 14. 10. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 82
Radary v Přerově splnily účel, řidiči se krotí

Rychlost řidičů, projíždějících místními částmi Přerova Lýsky, Lověšice a Kozlovice, střeží od září radary.

Míša má křeslo a je spokojený

publikováno 12. 10. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 259

ODS tedy zklamalo

Pan Kafka z SPD už úřaduje

publikováno 12. 10. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 58
Kritický komentář na FB není vítan.

Radary jsou v ostrém provozu.

publikováno 12. 10. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 21
Radary jsou v ostrém provozu .

Ministerstvo dopravy znemožnilo dávat napomenutí

publikováno 10. 10. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 21

Tak krom ujasnění principu uhýbání vozidel 

Zacha sere na předvolební proklamace - Fialo jdi do prdele - koryta jsou koryta

publikováno 08. 10. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 305

Strašně se mi líbila předvolební hesla ODS.

 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát
€ nákup 27,00 € prodej 27,85

reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy