Tady přece nejde o blbych 50 milionu ani o rybařeni v Artěku…

Konečně! Buch je mi svědkem, že sem teho chlopa nikdy neměl rad a nikdy sem o něm nic pozityvniho nenapsal.

Co sem tež měl o něm napsat pozityvniho?

Že v době největši prosperity tohoto statu nas zadlužil o dalši stovky miliard? Že se podilel na devastaci českeho živnostenskeho prostředi? Že zadupava do země posledni vyhonky maleho podnikani a bere duchodcum aji tu posledni radost z male zahulene knajpy nebo maleho ubytovani? Že jeho poskoci na finančakach kriminalizovali a likvidovali česke firmy?

Mnozi si řikaju – tak, a fčil konečně končiš, Andy. Nic ale není černobile, jak na první pohled vypada. Poďme si zrekapitulovat vyvoj:

– v roce 2007, kdy je malemu Andymu nějakych 24 let, předava mu (a jeho společnikum) tata rekreačni firmu Čapi hnizdo, aby se naučil obchodovat. Bo je to firma mala, enem take hnizdečko, žadaju v bruseli o dotaci pro malu firmu

– v roce 2008 opravdu ziskavaju z brusele 50 milionu Korun

– v te době pry měla tatova firma Agrofert zisk před zdaněnim okolo 10 miliard. Kdyby tata nebyl lakomy a synkovi tych 50 milionu věnoval ze svojeho a ne z bruseliho, mohl si ušetřit dnešni problemy. Pro vašu představu – 10 miliard oproti 50 milionum je v poměru tolik, jak byste v hospodě za oběd ve vyši 100Kč dali dyško 50 haliřu.

– v listopadu 2011 zaklada Andy starši politycky spolek Akce nespokojenych občanu – ANO. V roce 2013 ziskava překvapivě ve volbach do sněmovny druhe misto za ČSSD.

– 2013: mlademu Andymu, pilotovi Bojinga se moc nedaři, z pozice komerčniho pilota se mu nepovedlo pravděpodobně kvuli psychologickym testum dokončit testy nutne pro pozicu druheho pilota a kapitana letadla. Jeho kolegove tvrdi, že „přestože vypada zcela zdravě, evidentně ma jakysik problem„. Podle bulvarnich deniku ma problem přizpusobit se dominantnim osobam, respektyve příliš se přizpusobuje, což je na pozici druheho pilota letadla docela pruser, že…

– 2014: mlademu Andymu se nedaři ani jako podnikateli, jeho firma Čapi hnizdo je v minusu cca 30 milionu. Podnik tedy přebira zpět skupina Agrofert

– 2017: Policajti tvrdi, že ta mala firma až tak mala nebyla a rozdavaju obviněni v kauze Čapi hnizdo (včteně Andyho staršiho i mladšiho)

– jaro 2018: Agrofert, aniž by se to po něm chtělo, vraci dotaci 50 milionu korun (tak mě napada, že je něco zvrhleho na teto multykulturně socialistycke přitomnosti. Najdou vam 7 milionu v krabici od vina, a ty nikomu nechybi, nikdo je nechce vratit. Vratite 50 milionu a nikdo se neraduje, nikde neni poznat, že by za to kdosik cosik postavil a vylepšil tym život nam všem. Na druhe straně když rozbijete male podnikani, znechutite lidem život, slibujete za to 18 miliard, školky pro děcka, kere se nerodi, nove kryky pro duchodce, keři je nechtěju a po par letech je jasne, že kapřici nepřipluli, školky nejsou, duchodce dostal stokorunu navic, přitom nam všecko zdrahlo, tež to nikomu nevadi. Divna doba)

– jaro 2018: Pojďme fčil do oblasti velkych peněz, tedy peněz pro opravdu velke kluky. Andy starši tvrdi, že je pro dostavbu Dukovan a Temelina, že je to dobrá investice do budoucna Česke republiky. Investyce bude asi za 500 miliard korun. Mala varianta, tedy dostavba Dukovan by přišla na 200 miliard. To je furt docela dost peněz. Do tendru se přihlasilo 6 firem

– podzim 2018: přichazi šok – dva dny po navštěvě minystra obrany USA v ČR Andy všecky šokuje, když přichazi s tvrzenim, že by investycu raději o 10 roku odložil a enem trochu (desetinu ceny – blbych 20 mld) by nasypal do modernyzace.

– co se stalo? Slovensky synek v čele česke vlady se dostal do neřešitelne situace. Ve zpravě o tendru na dostavbu elektrarni se pry piše, že rusky zajemce Rosatom je jedinym vhodnym kandidatem, kery može dostavět Dukovany a to z duvodu jaderne bezpečnosti. Westinghouse stavět nemože kvůli nekompatybilitě se starou dukovanskou elektrárnou, Rosatom ale tež stavět nemože, z politických duvodu, bo to by narušilo česko – amerycke vztahy a to by Andy tež neustal.

– Andymu došlo, že nejlepší bude nestavět nic, enem trochu zmodernizovat to stare. Tym ovšem proti sobě poštval amerycke synky. Westinghouse je totiž dlouhodobě ve važnych problemach, od roku 2017 byl v ochrannem režimu – praktycky ve fazi bankrotu. Na jaře tohoto roku byl očištěn od dluhu a potřebuje dostavět Dukovany ať se robi co se robi.

– Když 30. října Andrej Babiš cuknul a rozhodl se nedostavět Dukovany, aby si nemusel zavdat s Američany (Westinghouse) nebo s Rusy (Rosatom), došlo k rozhodnuti sestřelit vládu Andyho stejně, jako byla kvůli dostavbě Temelína sestřelena v roce 2013 vlada Nečasa, který se prořekl, že ruský Rosatom má největší šance na to, aby vyhrál tendr o Temelin. To synci z Ameryky nemohli dopustit. a na dostavbě Temelína Westinghousem trvaju. A neuhnu. Andy samozřejmě vi, že jediny, kdo može Temelín dostavět (což životně nutně potřebujeme) v patřične urovni bezpečnosti, kvalitě a v neposledni řadě s jistou finančni unosnosti, je rusko-česke konsorcium. Pokud by se měl konat regulerni tendr, nemože ho vyhrat nikdo jiný. Polozkrachovalý Westinghouse je pouze vytunelovaná katastrofa.

– mezitym někdy na přelomu zaři/řijna Slonkova s Kubikem (přes svuj server neovlivni.cz financovany i ze Sorošovych peněz)dostavaju tip na misto pobytu Andy junyjora. Navštěvuju ho a toči svuj rozhovor s nim na kameru ukrytu v gugl brylach. Přestože oba poznavaju, že Andy junyjor je psychicky v hajzlu (anebo pod lekama, což je to same), rozhoduju se jako hyjeny tento rozhovor zveřejnit, aniž by mlady Andy tušil, že byl nahravany.

– Oslovuju režisery Klusaka s Remundu (znate určitě filmy Česky sen nebo Svět podle Daliborka), a vytvařaju pseudodokument, jehož jadrem je nechutny rozhovor s nemocnym člověkem, točeny bez jeho vědomi tajnou kamerou. A fčil se čeka na vhodne datum.

– to přichaza odpoledne 12.11. A tak dva tydny po vyroku, že se jaderne bloky stavět nebudou, přichaza pokus o statni převrat v době, kdy je Andy v cizině. Šest demagogickych stran v utery rano 13.11. na zakladě teho, co jejich šefove viděli večer před tym na fejsbučku, žada pad vlády.

– den pote přijižďa 14.11. za Andym amerycky minyster energetiky. Asi se ho chce zeptat, jestli nezměnil názor na Westinghouse dřiv, než bude rozjeto další kolo barevneho převratu…

A tak moji mili vesničani! Vzhuru k televizam! Byl rozehrany pokus o barevny převrat v přimem přenosu, nadherně načasovany na okamžik, kdy slovensky předseda česke vlady tu nebyl; a naopak par dnu před vyročim, kdy obvykle hlupe a nevzdělane děcka ze škol vylizaju na ulicu a mavaju červenyma kartama a jinyma fanglama. A to se može hodit.

Aurora je nabita a mafiani se možu radovat…

PS: Z té „reportáže“ je jasné, co je jejím účelem: má padnout vláda Andreje Babiše, protože přece takové hovado, které nechá unášet vlastní děti nemůžeme nechat vládnout. Reportáž je spuštěna měsíc po volbách, ze kterých sice plyne, že ANO neposílilo, ale o ztrátě politického vlivu není možno ani náhodou se bavit. Objevuje se také v momentě, kdy se Andrej začíná „stavět na zadní“ ohledně celounijní politiky vůči migrantům a dalším eurounijním výmyslům. Odmítl pakt OSN o migrantech a jestli je něco jisté, pak to, že kdyby jeho vláda podepsala Istanbulskou smlouvu, bude to mít ANO v nadcházejících eurovolbách opravdu hodně, ale hodně těžké… Za této situace, kdy je „eurounijní orientace“ vlády ČR ohrožena, je nutno přijít s diskreditací nejvyššího kalibru. A tou také uvedená reportáž je…

Tuž tak. A pokud si date jedna a jedna dokupy a chcete vědět, co robil mlady Andy na Krymu, pak tady mate odpověď. A po přečteni pochopite, jake je svinstvo točit na tajnu kameru rozhovor s nemocnym člověkem…

Článek vyšel na serveru ladikvetvicka.cz/, na blogu Ladi Větvičky a také na

 

Vloženo: 18. 11. 2018       Kategorie: Vaše články   Autor: L.V.

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • hodně mě

  pobavil, článek o výroku Babiše, že vymyslel co ještě svět neviděl, tak jestli to nebude jako v té pohádce o jitrnici kterou taky nikdo neviděl a všechno bylo fuč!

  reagovatMILOUŠ2018-12-08 07:38:59

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • aby za

  něho ty prachy vrátili ti co žrali ty koblihy a né druzí!

  reagovatberan2018-12-02 07:52:50

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • to už

  je opravdu silná káva, jeho napojení na Zemana a prohlášení.že Brusel lže a ty dotace pro Agrofest 82 mil. eur co se bude muset asi vrátit, a zapltit to bude muset stát, tak to jsme všichni!

  reagovatfery2018-12-01 13:40:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • doporučuji

  kliknout na seznamu, o Babišovi a střet zájmů zajímavé počteníčko!

  reagovatasi tak2018-12-01 08:47:08

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:RE:DĚKUJI

  Nevím,proč by měli lidi shánět pečivo nebo uzeniny.Já z Penamu nekupuju,nechutná mně.Jenom v Přerově Racek,Ilík,Tiefenbach(ale pozor,byl Stbák,to bys asi nevzal do huby)Rašner.Dvoje uzeniny jenom na Wilsonce,Filák apod.Ani jedno z toho není Agrofert.Takže jaké shánění.

  reagovatalef2018-11-26 19:37:22

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • pouze SPD

  CHA CHA CHY CHY

  reagovatnevolitelné2018-11-26 19:27:57

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • jiz delsi cas prece vime ze volitelne

  jednoznacne zacina byt pouze SPD......Tomu zbytku vyzirek co si klidne sami dokazal pridat 20 000 Kc mesicne by mel lid dat vypoved v pristich parlamentnich volbach.

  reagovatHmmmmm2018-11-26 15:54:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Kam kráčíme do prdele Utřiritko

  Hlavně že ty jsi stále střízlivý a bdělý.Jsi lepší než Fučík. Víš kdo dělá bordell v Praze?Ne pražáci ale kurevští přistěhovalí moraváci.Ty musíš být taky pěkný blb.Byl babiš odsouzen?Tak vidíš soudíš a při tom jsi blbý jako putna.Raději piš příspěvky do Seznamu.cz.Tam jsou stejní gauneři jako ty.Určitě si budete rozumět.

  reagovatKamil2018-11-26 15:52:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Nevím o jaké

  Jenže ten průzkum nezkoumal názor přerováků - tady má legální imigrant a čerpač dotací a premier a jeho sekta ANO stálou stádní podporu. A nikdy neodstoupí - rozumíte - nikdy! I kdyby měl vyměnit třeba celý policejní, prokurátorský a soudcovský sbor v zemi...

  reagovat...2018-11-26 11:06:34

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Nevím o jaké

  průzkumi jde, když Babišovi nevěří 60% lidí!

  reagovatxxx2018-11-25 16:27:55

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Kam kráčíme

  je to hnus velebnosti, prezidenta máme ožralu. premiera podvodníka, a v Přerově lháře.a ničím se lidé nepoučí a stále by volili ANO dle preferencí naco jsou v Praze demonstrace když ostatní jsou jak berani'

  reagovatUtřiřitka2018-11-25 08:31:44

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:RE:DĚKUJI

  vím že má Šonka v letadle viditelnou reklamu svého sponzora z Agroferu. Je to jeho věc. Chápu, že lidem nevadí, že už pomalu neseženou jiné pečivo, uzeniny a jiné výrobky, než z Agrofertu. Podle mě to, co se děje u nás, tak není normální. Vždycky se lhalo, kradlo, udávalo. Ale aby na všech těchto manýrech bylo v současnosti razítko vlády a jejího premiéra, to mě vadí. Proti korupci a zlodějnám nejde přece bojovat jen slovně ve svých koupených mediích, ale za zády bohatnout na dotacích a zakázkách z vládních titulů a ještě se lidem za jejich zády vysmívat jak jsou hloupí spolu s exotem na hradě..Beru sebevědomý obchod s Čínou - vy alefe o takovém víte? Vždyť číňané u nás jen skupují akvizice - to je přínos? A o rusech se nebavím - ti si dodnes myslí, že jsme jejich stálá kolonie.

  reagovatalefe2018-11-25 08:25:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:DĚKUJI

  Kde v mém příspěvku je obdiv k Rusům a Číňanům?Můj obdiv směřuje k Jágrovi a Nedvědovi a dělají dobře.Na rozdíl od těch tvých jediných správných demokratů pochopili,že ty jejich sankce jsou k hovnu.Všechny západní státy se vesele snaží o obchodování s Ruskem a Čínou.Ale my budeme trucovat a raději dodáme do Rwandy tři Zetory dva soustruhy a kamion ovesných vloček.Oni nám za to pošlou folklorní soubor etnických písní a tanců.Tomu říkám byznys.Srát na obchod s Rusy a Číňany.Nechci ti kazit večer,ale kdo myslíš,že je hlavní sponzor čerstvého mistra světa v letecké akrobacii?Agrofert ,dle tebe gaunera Babiše.A reklamu má i na kombinéze.Taková zvrhlost,že s tím letadýlkem v tom Texasu raději nepraštil o zem,viď.

  reagovatalef2018-11-22 21:40:18

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • vypil kávu s premiérem,prohlásil,že nastoupí místo ČSSD a vládní krize se vyřešila docela

  reagovatjaponc2018-11-22 18:14:06

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • TAK

  to na tom musí být premier zle, když je mu dobrý japonc, vše se zamete a zase se nic nevyřeší, pravda je zlá a lež má krátké nohy !

  reagovatčumák2018-11-22 17:40:54

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:DĚKUJI

  Alefe, když tak obdivujete manýry Rusů a Číňanů a toužíte se stát jejich šedesátou gubernii, tak prosím. Ale nás ostatní, kteří jsme ty gaunery ve Strakovce a na Hradu nevolili, do toho netahejte. Možná mnohým bylo za bolševika dobře, ale návrat těch časů si většinu nezíská!

  reagovathm2018-11-22 11:15:24

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:jakým

  Musím tady pochválit pana Měřínského paní Mazochovou a také pana Zachu že z projevu hučína se jim udělalo zle a na protest odešli. To je pro začátek dobré znamení a proto jim píšu body.

  reagovattaké levicový volič.2018-11-22 08:26:39

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:DĚKUJI

  To musel být hodně těžký boj,že na další kolo už neměli chudáci Pražané sílu.To jsem očekával v pondělí na zámku v Lánech.Prezident tam přijal čínskou vicepremiérku a přítomni byli také Jaromír Jágr a Pavel Nedvěd.Jágr bude pomáhat rozjet čínský hokej a bude tváří hokejového turnaje ZOH.Nedvěd zase pomáhá rozoji čínského fotbalu.Se Zemanem byl mimochodem v Číně už třikrát.Takže ti proruští a pročínští virotikové jsou už tři,jo ještě Nohavica.A všichni ženou republiku do spárůPutina a Číňanů.A Nikdo před zámkem neprotestoval.Ani Kalousek s Jurečkou a Bělobrádkem zabaleni do Tibetské vlajky,ani paní Kropáčová se synkem z náměstí TGM s hysterickým transparentem.No nikdo,zájem demokratických médií téměř nulový,komentář od Fendrycha nebo Pehe také nic.Zkrátka ti dva svou přítomností na takové akci a se Zemanem k tomu,bojovníkům za demokracii trohu zamotali hlavu.Ale dá se to trochu napravit.Nechodit na hokej,nechodit na fotbal a přestat poslouchat Nohavicu.

  reagovatalef2018-11-22 00:15:51

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • jakým

  kapitalistickým bojem, když je sám kapitalista, levicový vole!

  reagovatnelevicový2018-11-21 07:49:34

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:JE

  ty se nech vyšetřit

  reagovat..........2018-11-21 06:47:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:RE:JE

  Levicovy volic je krupan a totalni blb. To je vse co jsem chtel sdelit.

  reagovatNormalni volic2018-11-20 22:50:51

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:DĚKUJI

  Za mě nebojovali,já žádného nepřítele nemám.

  reagovatalef2018-11-20 21:53:55

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:JE

  Pan primátor Měřický a pan Zácha mají moje sympatyje za to že vyjádřily odpor proti tomu zloduchovi hučínovy. Takový dacan co byl 4 x v kryminále nepatří do slušné společnosti.

  reagovatLevicový volič2018-11-20 14:06:53

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • DĚKUJI

  Všem Pražanům, kteří projevili nesouhlas, a vyjádřili svůj nesouhlas demonstrací proti Babišovi, díky že bojujete i za nás kteří tam nemůžeme být !

  reagovatLevicový růžový2018-11-20 12:14:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:tobě je to

  bude ještě Sekta svědků Babišových svého vůdce chránit a omlouvat? Jak dlouho ještě bude zaražená policie a státní zástupci uměle protahovat vyšetřování? Jsme opravdu už jen banánová republika?

  reagovatjak dlouho2018-11-20 08:05:34

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:tobě je to

  Nikdo nemá pravo urážét pana Babiše kerý v minulosti ponáhal chranit naši vlast před kapitalistyckým zlem. Pan Babiš je borec a nejaký terorysta co byl 4x v kryminále ho nemá co uražet. A je dobře že pan Merinský a pan Zacha odešli a tím ukázali že hučín je dacan a já jim za to děkuji..

  reagovatLevicový volič2018-11-20 08:03:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • tobě je to

  asi jedno, že máme premiéra z estebáckých řad a neskonale velkého lháře, ale jiným to jedno není, každý má právo na svůj názor, ty ho máš jaký máš, a druzí zase jiný, a že máme i my lháře z ANO posere v Přerově vše co za něco ječtě stálo!

  reagovatVoliči2018-11-20 07:17:58

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:JE

  To co včera na náměstí TGM předvedl hučín byla drzost a melo by se to vyšetřit. Pan primátor Měřínský a další i pan Zácha na protest odešli když hučín začal uražet pana Babiša. Jak je možné že na toho hučína není metr. Já bych ho okamžitě dal zakatr.

  reagovatVolič Miloše Zemana2018-11-19 23:38:38

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Zajímavý článek. Pokud je pravdivý, čemuž bych se ani nedivil tak je otázka co zmůže obyčejný člověk v těchto hrách mocných.

  reagovatkdr2018-11-19 13:05:15

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • JE

  Velmi smutné jakého máme premiera, on nic to jeho děti, druhý nejbohatší muž by měl vynaložit vše pro aby jeho děti byli zdravé,a on je zatím žene do sraček jenom lže a lže a sám se do těch lží zamotává vyšetření je na mistě pro nás všechny!

  reagovatgulka2018-11-19 08:07:50

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Velice výstižné shrnutí,

  které jen podtrhuje skutečnost, že svět není černobílý.

  reagovatCapri2018-11-18 19:10:01

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:RE:Šmejdi

  Já vím,ale příště si to koupím vevnitř a s cenou,a slevou a baba bude natahovat jiné.

  reagovatAlois2018-11-18 18:23:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • RE:Šmejdi

  Mels ji to hodit na hlavu, kyz rekla castku, a at si to sezere sama. Tak jak kdyz zazvoni smejd na dvere nebo po telefonu. Nikdo te nenuti, jen tva nenazranost, vis Lojzo.

  reagovatVole2018-11-18 17:42:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Šmejdi

  V Hypernově u dveří tlustá baba prodává maso. Vypadá to,jako uzeniny v Cieszyně,tak sem trochu špeku a klobásu koupil. 300 KORUN,MÁLEM MĚ ŠLAK TREFIL. Ani tam nejde přečíst ty cenovky,aby to všechny neodradilo. To se dělá okrádat důchodce,

  reagovatAlois2018-11-18 17:31:04

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Nene, hlupaku, pujdes ty a definitivne. Andrej zistane bohac a ty budes zase jen blba luza. Hnupe.

  reagovatAntibabis2018-11-18 17:01:48

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Ty hajzle-ty pudeš

  reagovatBabišovec2018-11-18 16:50:43

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, PřerovskoKdo umí podat trestní oznámení,

publikováno 21. 11. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 41
na šefa DZ sudruha PATRIKA a sdružení rodinky z Dluhoinc,kteří svým jednáním ohrožují zdravía bezpečnost občanů města Přerov a to tím, že dělají obstrukce k dostavbě D 1 trasy Přerov-Říkovice.

Přerovská nemocnice v médiích

publikováno 14. 11. 2018 sekce: Vaše články
komentářů: 11

Vizita u 50 pacientů a lékař bez atestace.

 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát
€ nákup 27,00 € prodej 27,85

reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy